Пізнавальна поїздка у м. Коломию студентів ІІІ курсу спеціальності 032 Історія та археологія під час навчальної етнографічної практики

У другій половині червня 2021 р. у студентів ІІІ курсу спеціальності 032 Історія та археологія ОР «Бакалавр» тривала навчальна етнографічна практика під керівництвом доцента кафедри етнології і археології П.Л. Костючка. 22 червня студенти відвідали місто Коломию, ознайомилися з експозицією, виставковою діяльністю та фондами музею етнографічного профілю – Національного музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Йосафата Кобринського.

Велика вдячність за гостинність Генеральному директору Музею, Заслуженому працівнику культури України Я.Ю. Ткачук. Наголосимо також, що успішно продовжується плідна співпраця між кафедрою етнології та археології Факультету історії, політології і міжнародних відносин та Національним музеєм народного мистецтва Гуцульщини та Покуття!