Пізнавальна лекція про витоки російсько-української війни

Сьогодні, 29 квітня, в рамках проєкту «Історія в артефактах: сьогодення російсько-української війни», який реалізує команда Факультету історії, політології і міжнародних відносин, для всіх охочих відбулася лекція викладача, ветерана російсько-української війни, доцента кафедри всесвітньої історії Довгана Юрія Любомировича на тему: «Витоки російсько-української війни».

Під час змістовної і пізнавальної лекції Юрій Любомирович виділив сім основних витоків російсько-української війни, а саме: історичні; ранньо-ідеологічні; церковно-релігійні; “КДБ-ешні”; писання імперських інтелектуалів; погляди Путіна та його прихильників; формування умонастрою серед інтелігенції та російського народу. На першій лекції розглянуто три історичні витоки війни, про інші викладач розповість на наступній, заключній, лекції, яка відбудеться у травні. Окрім студентів, на лекцію завітав декан Факультету історії, політології і міжнародних відносин Гурак Ігор Федорович.