Участь у програмі проведення Міжнародного Бойківського інвестиційного форуму «Ехро 2021»

На запрошення Агенції розвитку об’єднаних територіальних громад Прикарпаття та Долинської міської ради, доцент кафедри етнології і археології С.П. Боян-Гладка 18 червня 2021 р. взяла участь у робочому засіданні голів 10 територіальних громад Прикарпаття, котрі мають на меті спільними зусиллями активно розвивати місцеву економіку, залучати інвестиції та дбати про культурні й духовні цінності Бойківщини. Захід відбувся з ініціативи Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття під керівництвом директора Агенції Ігоря Мельничука у приміщенні залу засідань Брошнів-Осадської селищної ради. На засіданні обговорювались пропозиції щодо програми проведення Міжнародного Бойківського інвестиційного форуму «Ехро 2021» (Ігор Мельничук) та питання розробки промоційних матеріалів (заступниця Долинського міського голови Мар’яна Табаркевич). Короткий історико-культурний екскурс на тему «Бойки: хто вони такі?» подала кандидат історичних наук, доцент кафедри етнології і археології Світлана Боян-Гладка. Учасники робочої наради дійшли до узгодженої позиції щодо того, що саме Бойківщина є етнокультурним середовищем і має спільний великий духовно-культурні надбання, котрі потрібно розвивати.