Політологія – це те, що цікавить активну учнівську молодь міста Івано-Франківська

10 травня 2019 р. в Центрі патріотичного виховання учнівської молоді відбулась зустріч представників спеціальності «Політологія» з Радою учнівського самоврядування м. Івано-Франківська. Під час заходу відбулось знайомство активної учнівської молоді з самою спеціальністю, про яку розповіли її викладачі – це викликало неабиякий інтерес серед майбутніх абітурієнтів, а також розмова про можливості для молодих людей в процесі їх активного громадського життя.

Родзинкою заходу стало проведення дебатів на тему відносин України з ЄС. Учасники працювали в командах, готували виступи, обговорювали дискусійні питання і розповіли про своє бачення розвитку сучасних політичних процесів. Всі провели час з користю і позитивом.

• Профорієнтаційна робота політологів