Панельна дискусія «Нові перспективи взаємовідносин України і Польщі»

14 травня 2019 р. під час відзначення 79-ї річниці Дня університету в лекційній аудиторії відбулася панельна дискусія – «Нові перспективи взаємовідносин України і Польщі», на якій були присутні студенти спеціальності «Політологія» та «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», а також викладачі Факультету.

У вступному слові ректор університету Ігор Євгенович Цепенда наголосив, що саме молодь є платформою для формування польсько-українських відносин. Своїм баченням даної проблеми поділилися: Ян Маліцький директор Центру Східноєвропейських студій Варшавського університету, почесний професор НАУКМА (Республіка Польща); Рафал Вольський – польський дипломат, генеральний консул Республіки Польща у м. Львові; Роман Чмелик – директор Львівського історичного музею; Василь Ферштей – генеральний директор Львівської національної наукової бібліотеки України імені Василя Стефаника НАН України; Адольф Юзвенко – директор Національної бібліотеки імені Оссолінських у м. Вроцлаві (Республіка Польща).

У ході цієї цікавої зустрічі студенти зрозуміли важливість польсько-українських відносин на сучасному етапі. Молоді люди не повинні боятись висловлювати власну думку, займати активну громадську позицію, концентрувати увагу на позитивних сегментах українсько-польської співпраці – зауважили почесні професори.

З нагоди дня народження університету відбувся святковий концерт, на якому ректор І.Є. Цепенда нагородив званням «Почесного професора Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника» Адольфа Юзвенка та Василя Ферштея.

Студенти та професорсько-викладацький склад Факультету історії, політології і міжнародних відносин приєднуються до привітань.