Intellect Game для політологів

В рамках відзначення Дня університету, для студентів-політологів було проведено традиційно популярну інтелектуально-розважальну гру під назвою «Intellect Game». Гра складалась з восьми турів, у ході якої звучали унікальні та водночас оригінальні питання з різноманітної тематики.

Боротьба серед студентських команд була напруженою, але тим не менш, захоплюючою і неймовірно цікавою для всіх її учасників, адже переможця довелося визначати в серії додаткових запитань і «батлу» капітанів. В результаті, переможцем стала команда політологів-четвертокурсників Young democrats, котрі й отримали омріяний кубок.

Всі учасники гри отримали чудові враження від гри, а також, звісно, цінні призи та смачні подарунки.

Щира подяка нашим партнерам – Департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА та ГО Інститут неформальної освіти за підтримку у проведенні заходу.

• Інтелект-гейм