Пізнавальна екскурсійна подорож у м. Хотин і м. Кам’янець-Подільський

20 квітня студенти Факультету історії, політології і міжнародних відносин із заступником декана з виховної роботи, доцентом кафедри історії України і методики викладання історії Тамарою Галицькою-Дідух здійснили подорож у м. Хотин і м. Кам’янець-Подільський.

Не залишила байдужими міць, велич і сувора краса Хотинського замку своїм неповторним сполученням кам’яного масиву, берегом р. Дністра та цікавою історією. Кам’янець-Подільський – фантастичне місто, одне з найкрасивіших міст світу завдяки мальовничому каньйону річки Смотрич та величезної концентрації архітектурних пам’яток. В Кам’янець-Подільському із захопленням подивилися на Новопланівський міст, Ратушу, Польський магістрат, Тріумфальну арку, Православну церкву Петра і Павла, Турецький бастіон, Вітряні ворота, Домініканський костел, Будинок Потоцьких і багато іншого.