Чекаємо на творчих студентів з Калущини!

Краще один раз побачити, ніж сто разів почути! До молоді Калущини завітали студенти та викладачі Навчально-наукового інституту мистецтв університету кафедри сценічного мистецтва і хореографії, кафедри музичної україністики та народно-інструментального мистецтва, кафедри методики музичного виховання та дириґування, кафедри виконавського мистецтва.

У Калуському фаховому коледжі культури і мистецтв вони показали різні жанри, яким навчають в Університеті: сценічне, інструментальне і вокальне мистецтво, хореографію та режисуру.

З нашими майбутніми студентами познайомилися директор Навчально-наукового інституту мистецтв, кандидат історичних наук Володимир Федорак та голова Первинної профспілкової організації, голова профспілкового комітету, доктор політичних наук, професор Василь Климончук.

Вони розповіли про потенціал Університету, можливості вступу на різні спеціальності, які є у Навчально-науковому інституту мистецтв та Факультеті історії, політології та міжнародних відносин.

Окрасою заходу стала мистецька програма. У концерті брали участь: ведуча концерту, викладачка кафедри сценічного мистецтва і хореографії Ольга Кожушок; ансамбль танцю «Дивоцвіт» (керівник кандидатка мистецтвознавства, старша викладачка кафедри сценічного мистецтва і хореографії Ольга Квецко; лауреат міжнародного конкурсу Іван Дроняк (клас доцента музичної україністики та народно-інструментального мистецтва Юрія Гулянича); студент 4 курсу кафедри методики музичного виховання та диригування, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів Юрій Гресько (клас доцента, заслуженої артистки України Ольги Молодій, концертмейстер Сергій Лукін); студентка 4 курсу, лауреатка Всеукраїнського конкурсу молодих акторів імені Оксани Затварської Володимира Вірстюк; ансамбль народних інструментів «Прикарпатські візерунки» (керівник ансамблю, доцент Юрій Гулянич).