Команда Молодіжного центру «Параграф» передала 10 FPV-дронів для випускників ПНУ у складі 54 ОМБР та місцевого підрозділу НГУ.

Організатори дякують за підтримку Прикарпатському національному університету імені Василя Стефника та кожному, хто донатив та поширював інформацію про збір.

Також вдячні представнику «Surt produktion» – Сергію Демчуку за оперативне реагування на запит у дронах.

Варто відзначити й те, що завдяки випускникам економічного факультету ПНУ та компанії Relevant Software вдалося закрити левову частку збору.

«Зовсім скоро запускаємо новий збір на окопний РЕБ. Тож, донатимо, не зупиняємось і спільно наближаємо нашу перемогу!», – розповідають у «Параграфі».