До Навчально-наукового юридичного інституту завітала делегація Академії юстиції (Республіка Польща)

    Упродовж 15–18 березня 2024 р. з робочим візитом у Навчально-науковому юридичному інституті Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника перебувала делегація Академії юстиції (м. Варшава, Республіка Польща) на чолі з ректором-комендантом, професором Міхалом Сопінські. До її складу також увійшли ще десять провідних науковців польського ЗВО-партнера у галузях кримінального, адміністративного, пенітенціарного, кримінального процесуального, цивільного, господарського, сімейного права.

    Обговорено подальші напрямки стратегічної співпраці Навчально-наукового юридичного інституту спільно з Академією юстиції у сфері наукових досліджень, академічних обмінів науково-педагогічних працівників і студентів, організації науково-практичних заходів, взаємодії органів студентського самоврядування.

    Крім того для здобувачів освітніх рівнів бакалавр (освітні програми «Право», «Міжнародне європейське право») і магістр (освітня програма «Право») Навчально-наукового юридичного інституту польські колеги прочитали серію лекцій, а саме ректор-комендант Академії юстиції, професор Міхал Сопінські на тему «Верховенство права та ієрархія джерел права: Польща та ЄС», професор Пшемислав Остойський на тему «Конституційні принципи конкурентного права» і професор Войцех Ліс на тему «Завдання сім’ї щодо зміцнення безпеки і громадського порядку».