Участь студентів у проєкті благодійного фонду «Тепле Місто»

16–17 березня 2024 р. студенти спеціальності 032 «Історія та археологія» ОР «Бакалавр» і 032 «Історія та археологія. Етнологія» ОР «Магістр» Владислав Полівчук, Анастасія Бариляк, Яна Яців, Роман Павлюк навчалися у «Школі ґрантового менеджменту для студентів» благодійного фонду «Тепле Місто». Упродовж двох днів разом з іншими командами учасники та учасниці працювали з тренерками, розробляли концепцію свого проєкту та комунікаційний план.

Після завершення навчання у проєктній Школі учасники зможуть взяти участь у ґрантовому конкурсі та отримати 10 тисяч гривень на реалізацію свого проєкту.

Бажаємо команді Факультету історії, політології і міжнародних відносин успіху у реалізації своїх ініціатив, перемоги у конкурсі! Дякуємо громадській благодійній організації «Тепле Місто» за можливості для ініціативної та креативної молоді!