Вічна пам’ять Герою!

Сумна новина з фронту для Факультету історії, політології і міжнародних відносин. На щиті випускник Факультету історії, політології і міжнародних відносин ПНУ 2020 р., спеціальність 032 «Історія та археологія. Етнологія» Остап Пітчук.

Остап загинув 15 липня 2023 р. на Бахмутському напрямі.

Розумний, врівноважений, порядний хлопець. Один із кращих випускників, здобув диплом з відзнакою.

Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини, та нехай добрий, світлий спомин про покійного захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував.

Сумуємо разом із Вами, низько схиляємо голови у скорботі.

Нехай душа загиблого захисника знайде вічний спокій…

Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях!

Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас!

Щиро співчуваємо рідним. Вічна пам’ять Остапу.