Прикарпатський університет підписав дві угоди про наукову та освітню співпрацю

    Сьогодні ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ігор Цепенда зустрівся із примарем (Сomunа Вistra) – комуна у повіті Марамуреш в Румунії Василем Дучуком (Vasile Duciuc) та головою Громадської організації «Карпатський мистецький Фонд» (Закарпаття, Україна) Ігорем Іванківим. Сторони підписали дві окремі угоди про наукову та освітню співпрацю.

    Угоди будуть здійснюватися з метою спільного розвитку наукового та інноваційного потенціалу, в тому числі проведенні спільних наукових досліджень. Планується участь у спільних наукових та інноваційних проєктах, спрямованих на вирішення актуальних проблем, а також спільна реалізація програм академічних обмінів студентів, аспірантів, наукових і науково-педагогічних працівників тощо.

     У розмові взяли участь декан факультету туризму ПНУ Володимир Великочий, який зініціював дану зустріч в рамках майбутнього виконання проєктів транскордонної співпраці та генеральний директор ТОВ «Науковий парк» «Прикарпатський університет» Роман Бубна.