Микола Кугутяк – лауреат академічної нагороди імені Василя Стефаника у номінації «Найкраща монографія»

6 червня на Вченій раді університету доктор історичних наук, професор, декан Факультету історії, політології і міжнародних відносин Кугутяк Микола Васильович отримав академічну нагороду імені Василя Стефаника у номінації «Найкраща монографія» за невтомну працю у сфері історичної науки, мета якої визнання вагомих здобутків та значних заслуг науковців Університету. Результатом його плідної праці став вихід у світ комплексного енциклопедичного видання, присвяченого 100-літньому ювілею проголошення ЗУНР, – «Західно-Українська Народна Республіка 1918–1923. Енциклопедія» (у 4 томах). Видання раніше вже було переможцем конкурсу «Книжка року 2021» в номінації «Минувшина. Популярні видання / історична публіцистика».

Радіємо науковим здобуткам професора і бажаємо плідної діяльності та нових здобутків у сфері історичної науки України!