Челенджі інноваційного розвитку долаємо разом

В офісі Проектно-освітнього центру «Агенти змін» Університету відбулась зустріч із представниками Всеукраїнської Інноваційної екосистеми «Sikorsky Challenge Україна» (SCU) – відкритої інноваційної екосистеми, що об’єднує інституції країни, зацікавлені у розвитку української інноваційної економіки: університети, наукові установи, органи державної влади та місцевого самоврядування, бізнес-компанії, фонди і громадські організації.

У заході взяли участь керівниця Всеукраїнської Інноваційної екосистеми «Sikorsky Challenge Україна» Інна Малюкова, заступник директора Інноваційного Холдингу «Сікорскі Челендж» Сергій Сергієнко, зі сторони Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника – директорка Центру «Агенти змін» ПНУ, доцентка кафедри фінансів Світлана Кропельницька, директор Наукового парку «Прикарпатський університет» Роман Бубна, завідувач кафедрою фізики і хімії твердого тіла, професор Любомир Никируй, фахівчиня Центру «Агенти змін» ПНУ, доцентка кафедри фінансів Тетяна Мигович.

Сторони обговорили питання потенційної співпраці у розбудові інноваційної екосистеми України на даний час та у період післявоєнної відбудови, спільного розвитку інноваційного підприємництва та практики запуску стартап-компаній з урахуванням світових тенденцій та українських реалій.

Також предметом обговорень стали потенційні можливості участі студентської молоді, аспірантів та інших зацікавлених представників Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника у XII Конкурсі інноваційних стартап проєктів Sikorsky Challenge 2023 та представленні своїх проєктів на одному з найголовніших щорічних заходів у сфері інноватики України в рамках Міжнародного Фестивалю інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2023» (https://www.sikorskychallenge.com/startup-contest/), який проходитиме у жовтні 2023 р.