В Прикарпатському університеті відбудуться урочистості з нагоди вшанування пам’яті героїв Небесної Сотні

21 лютого об 11.55 біля університетського пам’ятника студентам і викладачам, які загинули у боротьбі за Незалежність України відбудуться урочистості з нагоди вшанування пам’яті героїв Небесної Сотні.

У рамках заходу заплановане покладання квітів до пам’ятного обеліска, виступ ректора Університету Ігоря Цепенди, виступ рідних студента Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, нашого героя Романа Гурика, музичне виконання патріотичних творів.

Тодішні події є увічненням великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості, завдяки яким змінено хід історії нашої держави. Тому просимо всіх долучитися до вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні.