Шестеро студентів Факультету – стипендіати Фонду Інституту Східноєвропейських досліджень

Вже традиційно, на початку липня найкращі студенти та випускники Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника отримали стипендії від Фонду Інституту Східноєвропейських досліджень (м. Варшава, Республіка Польща). Цього року за результатами конкурсу відповідними сертифікатами ректор Університету Ігор Цепенда нагородив 17 осіб. Серед них – шестеро студентів Факультету історії, політології і міжнародних відносин: Слободян Володимир, Грушко Оксана, Бойчук Володимир, Котик Христина, Вітовський Віталій, Стефанюк Павло.

Також ректор Університету нагородив студентів інших факультетів, а саме: Судак Катерина, Груша Ольга, Кундик Ірина – Факультет іноземних мов; Соловка Христина, Гурак Олег, Чемеринська Марія, Кріль Вікторія, Озарків Іванна – Інститут післядипломної освіти та довузівської підготовки; Бойко Оксана, Гаврилко Злата – Факультет філології; Добрянська Марія – найкраща магістерська робота на тему: «Персональний імідж як чинник професійної самоефективності військовослужбовців»; Бунзяк Ярина – найкраща магістерська робота на тему: «Національні маркери ідентичності Анни Ярославни, королеви Франції, у сучасній французькій прозі».

Нині стипендіатами фонду стали вже 90 студентів та випускників Університету. Стипендіальна програма має на меті підтримати обдарованих студентів Університету, розвиток їх наукової активності, розширення здобутих знань за допомогою призначення цим студентам грошових стипендій у розмірі 1000 доларів.