Професор кафедри всесвітньої історії Мирослав Волощук взяв участь у програмі ERASMUS+ Projects при Uniwersytet Łódzki

Упродовж 6–10 червня 2022 р. у рамках роботи Центр медієвістичних студій та кафедри всесвітньої історії Факультету історії, політології і міжнародних відносин професор Мирослав Волощук взяв участь у програмі ERASMUS+ Projects при Uniwersytet Łódzki, а також чудовій і, головне, своєчасній VII-й Міжнародній науковій конференції серії «Oblicza wojny» («Обличчя війни») під назвою «Narzędzia wojny» («Знаряддя війни») (9-10 Червня). Із коротких проміжних результатів наукового форуму: українська мова вперше стала однією з офіційних мов конференції і залишатиметься такою ж надалі; організатори постановили один із томів матеріалів актуальної конференції опублікувати українською мовою, адже кількість учасників з України виявилася значною; наступна тема конференції, запланованої на першу декаду червня 2023 р. матиме назву «Skutki społeczne wojny» («Соціальні наслідки війни») (www.obliczawojny.uni.lodz.pl).