У боях за Україну загинув студент Богдан Круглик

16 березня 2022 року на війні проти російського окупанта, у боях за Україну під Києвом загинув студент 4-го курсу заочної форми навчання спеціальності “Психологія” Коломийського навчально-наукового інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Богдан КРУГЛИК.

Круглик Богдан Юрійович, 1990 року народження, уродженець смт. Печеніжин Коломийського району. Учасник АТО з 2015 року, контрактник Збройних Сил України.

Своє життя за Україну поклав Володимир КУШЛИК, випускник Навчально-наукового юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (2020 року). Він загинув 14 березня від рук російських окупантів.  Калушанину  Володимиру Кушлику було лише 25. Відразу після початку повномасштабного нападу росії пішов добровольцем у 10-у гірсько-штурмову бригаду. Брав активну участь у Революції Гідності та АТО/ООС.

Університетська спільнота висловлює щирі співчуття рідним і близьким загиблих захисників.

Вічна пам’ять і низький уклін нашим Героям!

Герої не вмирають!!!