Вечір пам’яті, присвячений Революції гідності 2013–2014 рр.

19 лютого 2022 р. для студентів спеціальності 014 Середня освіта (Історія) і старшокласників шкіл м. Івано-Франківська доцентом кафедри історії України і методики викладання історії Тамарою Галицькою-Дідух проведений вечір пам’яті, присвячений Революції гідності 2013–2014 рр. Говорили про причини і гасла революції, жорстоке побиття молоді спецпідрозділами силовиків на майдані Незалежності, протестний рух у м. Києві та регіонах, про причини переростання мирного протесту українців у криваві події січня-лютого 2014 р., про здатність українців до самоорганізації у відповідь на порушення базових прав людини і громадянина з боку недемократичного режиму В. Януковича, давали оцінку протиправним діям влади, зокрема окремих співробітників підрозділів міліції «Беркут» і тітушкам, визначали роль політиків і церкви у революційних подіях, піднімали безліч інших питань. Обговорювали феномен Майдану як «справи життя» для патріотично налаштованих громадян, як на індивідуальному, так і на етнонаціональному рівні. Згадували Героїв Небесної Сотні, які своїм життям відстояли свободу і гідність – ті цінності, на сторожі яких стоять наші воїни, що тримають нині небо на східних кордонах України.