Презентація друкованого видання «Судовий процес Валентина Мороза: розсекречені матеріали»

23 грудня 2021 р. о 12.00 в Центрі інноваційних освітніх технологій (MoPED) Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (центральний корпус університету, каб. 233, вхід з вул. Чорновола) відбудеться презентація друкованого видання «Судовий процес Валентина Мороза: розсекречені матеріали».

У ній візьмуть участь упорядник видання асистент кафедри історії України і методики викладання історії факультету історії, політології і міжнародних відносин Богдан Паска, науковці Університету.

У книзі вперше опубліковано раніше засекречені матеріали з колишнього архіву КДБ УРСР, які стосуються кримінальної справи проти Валентина Яковича Мороза – колишнього викладача Івано-Франківського педагогічного інституту ( нині – Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника), одного з лідерів українського дисидентства, яскравого історика й публіциста, справжнього символу національного руху 1970-х рр. У центрі уваги видання – судовий процес над Валентином Морозом 1970 р. у місті Івано-Франківську. Ця розправа над дисидентом була однією з найбільш важливих подій, пов’язаних з українським національним рухом 1950–1980-х рр. на Прикарпатті.

Всі охочі матимуть можливість долучитися до презентації онлайн на платформі Cisco Webex за покликанням: https://pu.webex.com/pu-ru/j.php?MTID=m20b45789e0a173d385327d907c9ec3ab