Представники університету взяли участь в Una Europa Days у Кракові

    Впродовж 16–18 квітня представники навчально-наукового юридичного інституту та науковиці Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника брали участь в Una Europa Days на базі факультету права та адміністрування Ягеллонського університету в м. Кракові! 3-денний захід став платформою для обговорення юридичних викликів, пов’язаних з інтеграцією України до Європейського Союзу, польською та українською перспективою співпраці в межах спільного європейського майбутнього.

    Завідувачка кафедри трудового, екологічного та аграрного права Зоряна Яремак та доцентка цієї ж кафедри Леся Данилюк продуктивно працювали у складі делегації з 12 учасників університетів України:

    – Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника,

    – Національний університет «Києво-Могилянська академія»,

    – Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна,

    – Львівський національний університет імені Івана Франка.

    Роботу наукового семінару розпочала Зоряна Яремак із доповіддю «The development of consensus procedures for the regulation of environmental conflicts in Ukraine in the context of the adaptation of national legislation to EU legislation, Faculty of Law, Vasyl Stefanyk Precarpathian National University». В перший день роботи поділилася також своїми науковими напрацюваннями Леся Данилюк. Тема її доповіді «Environmental Information Provision in the System of Eenvironmental Safety Measures» викликала жваву наукову дискусію серед учасників заходу. Також Леся Данилюк виступила модератором 3 дня роботи семінару.

    Una4UA2 – другий етап проєкту, що фінансується Польським національним агентством академічних обмінів. Основна мета проєкту – підтримка співпраці з академічними партнерами України у сфері доповнення та синергізму з ініціативами, що здійснюються в рамках європейських університетських союзів.

    Долучаючись до заходів, що здійснюються в рамках партнерства, академічна спільнота України мала можливість ознайомитися з діяльністю європейського університету, налагодити та зміцнити існуючу співпрацю, а також поділитися досвідом у поліпшенні якості освіти та досліджень.