Розпочався Чемпіонат України з бадмінтону U-13 серед дітей

     Сьогодні, 18 квітня, у спортивному комплексні «Олімп» Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника розпочався Чемпіонат України з бадмінтону U-13 серед молодших юнаків та дівчат 2012 р. н., який триватиме по 21 квітня. Організатори – департамент спорту вищих досягнень Міністерства молоді та спорту України та Громадська організація «Федерація бадмінтону України» (далі – ГО «ФБУ»).

    Участь беруть найсильніші спортсмени областей, міст України, спортивних клубів, ШВСМ, СНЗССП, ОДЮСШ, СДЮШОР, ДЮСШ. Допускаються спортсмени 2012 р. н. та молодші за спортивною класифікацією не нижче ІІІ юнацького розряду.

«У нас сьогодні відбувається унікальна подія. Це перші такі змагання серед дітей, які проводяться в Івано-Франківську. Участь беруть 86 учасників з різних міст України, зокрема, Франківська, Львова, Києва, Дніпра, Миколаєва, Харкова, Запоріжжя. Дуже важливо на зараз проводити такого роду Чемпіонати. Потрібно готувати молоде покоління, яке прийде нам на зміну, а для цього вони повинні бути в першу чергу здоровими та загартованими. Бадмінтон розвиває швидкість реакції, спритність, силу, а найголовніше тренує очний м’яз. Сподіваємося, що такий Чемпіонат стане доброю традицією і на наступні роки», – зазначив голова федерації бадмінтону Івано-Франківська, майстер спорту України Дмитро Коротких.

    Змагання проводиться у категоріях: одиночна категорія (юнаки); одиночна категорія (дівчата); парна категорія (юнаки); парна категорія (дівчата); змішана парна категорія.

    Переможці та призери будуть нагороджені дипломами і медалями Мінмолодьспорту.

    Чемпіонат відбувається з метою популяризації та подальшого розвитку бадмінтону в Україні, підвищення спортивної майстерності, визначення найсильніших спортсменів та пропаганди здорового способу життя, залучення молоді до активних занять спортом.

    Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, у свою чергу, активно сприяє розвитку бадмінтону як сучасного та популярного виду спорту, надаючи інфраструктуру для тренувань та змагань, організовуючи майстер-класи та турніри. Така ініціатива сприяє формуванню здорового способу життя, фізичному розвитку та спортивній активності. Університет прагне не лише розвивати бадмінтон серед молоді, а й створює умови для поширення цього захоплення серед дорослих, роблячи спорт доступним та привабливим для всіх бажаючих.