Відбулася творча зустріч із Григорієм Фальковичем

    10 квітня у читальному залі Наукової бібліотеки Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбулася зустріч з українським поетом і прозаїком, громадським діячем, лауреатом державних премій, автором десятків книг Григорія Фальковича зі студентами дизайнерами та журналістами.

    До слова запрошували організатора, директора Наукової бібліотеки Романа Дзумедзея, завідувача кафедри Олега Чуйка і директора ННІМ Володимира Федорака.

    Талановитий автор віршів для дітей Григорій Фалькович продемонстрував свою творчість та розповів про свої співпраці з ілюстраторами, а також розповів про колаборацію з Софією Томіленко.

    На зустрічі говорили як пояснити дітям про сьогоднішні події та війну через мистецтво. Студенти-дизайнери третього курсу показали свої доробки до курсової роботи.

    Кожен з них обрав по віршу Г. Фальковича та створив власні ілюстрації до них. А також одна із наших студенток презентувала книгу на етапі розробки для незрячих дітей. Вона створила інтерактивну книгу з елементами, які можна відчути на дотик в додаток до віршів.

Таким чином дітки задіюють слухові та тактильні відчуття. «Треба відчувати та розуміти про що думає дитина, як вона сприймає цей світ. На цьому потрібно будувати фундамент для віршів та ілюстрацій» – сказав Григорій Фалькович на зустрічі.

    Зрештою, дійшли до висновку, що ілюстрація посягає значну роль у творчості для дітей. Коли слова віршів відносять у безмежний світ думок, то саме малюнки доповнюють його новими кольорами.