Наш «Дивоцвіт» здобув головну відзнаку на фестивалі української народної хореографії!

Ансамбль танцю «Дивоцвіт» Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (керівник Ольга Квецко) отримав головну відзнаку Всеукраїнського фестивалю народної хореографії «Бартка», присвяченому пам’яті Ярослава Чуперчука. Захід відбувався 16–17 березня 2024 р. у м. Львові.

В рамках фестивалю також було проведено Всеукраїнський семінар-практикум з хореографічного мистецтва «Пізнай свій код. Сучасна нація».

З доповідями, зокрема, виступили: асистент кафедри сценічного мистецтва і хореографії ПНУ Олександр Заставний – «Важливість чоловічого образу у фольклорній танцювальній лексиці Гуцульщини та технології академічної обробки»; кандидатка мистецтвознавства, старша викладачка кафедри сценічного мистецтва і хореографії ПНУ Ольга Квецко – «Хореографічна культура бойків Прикарпаття кінця ХХ – початку ХХІ століть».

«Одним із важливих завдань фестивалю було представити на розсуд журі танці свого регіону, оскільки брали участь хореографічні колективи із Чернівецької, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської та Тернопільської областей. Кожен з колективів був цікавий своїми хореографічними постановками та регіональними костюмами. Організатори фестивалю визначили три головні нагороди, серед яких був ансамбль танцю “Дивоцвіт” Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника», – зазначила Ольга Квецко.