Змістовний захід для учнів ліцеїв №1 і №11 Івано-Франківської міської ради про життя і діяльність Тараса Шевченка

Щороку 9 і 10 березня в Україні відзначають «Шевченківські дні», які припадають на роковини народження і смерті поета.

У рамках відзначення 210-ї річниці з дня народження геніального поета Тараса Григоровича Шевченка студенти Факультету історії, політології і міжнародних відносин на чолі із заступником декана з виховної роботи, доцентом кафедри історії України і методики викладання історії продовжують популяризувати творчість Кобзаря. Могутня сила його таланту безсмертна, а гострота і пристрасність його слова, пісенність його віршів відзначена самовідданою любов’ю до своєї Батьківщини, до свого народу. Цю ідею студенти художньої самодіяльності доносили учням ліцеїв №1 і №11 Івано-Франківської міської ради. Зустріч відбулася в музеї Народної шани Тараса Шевченка в Народному домі «Просвіта».