Інтерактивна екскурсія для учнів Приватної гімназії «Крила» з нагоди 210-річчя від дня народження Тараса Шевченка

Як донести усю велич Тараса Шевченка нашим школярам, щоб вони могли не лише вивчити сухі факти його біографії, але й по-справжньому полюбити Кобзаря як друга? Все можливо!

Це довели студенти Факультету історії, політології і міжнародних відносин під керівництвом заступника декана з виховної роботи, доцента кафедри історії України і методики викладання історії Тамари Галицької-Дідух, які провели 8 березня інтерактивну екскурсію учням 7 і 8 класу Приватної гімназії «Крила». В Захід відбувся в музеї Народної шани Тараса Шевченка в Народному домі «Просвіта». Учні радо відгукнулися на цікаві і дискусійні запитання, запропоновані студентами.