Патріотичний захід на сцені Народного дому «Просвіта»

3 березня 2024 р. студенти Факультету історії, політології і міжнародних відносин під керівництвом Тамари Галицької-Дідух на сцені Народного дому «Просвіта» відтворили події Революції Гідності через образ Тараса Шевченка. Кобзар протягом двох століть був символом боротьби для українців. І Майдан був ще одним підтвердженням цього. Революційна поезія Кобзаря вкотре стала рушійною силою боротьби проти несправедливості і сповзання до диктатури. Студенти у своїх виступах переконували, що Шевченко важливий як той, хто нерозривно пов’язаний з українською ідентичністю, тому поезія Кобзаря лунає з вуст наших воїнів і зараз.

Студентам дякували Михайло Січка, голова ОО ВУТ «Просвіта», Марія Гуцол, голова міської Просвіти та Надія Гриців, керівниця літературно-краєзнавчого гуртка центру Патріотичного виховання учнівської молоді ім. Степана Бандери. В дарунок юні історики отримали цінну літературу! https://www.facebook.com/share/v/4EbyYqFaGPjzt9pU/