Інтерактивна екскурсія студентів Факультету для учнів шкіл обласного центру про життя Тараса Шевченка

В музеї Народної шани Тараса Шевченка студенти Факультету історії, політології і міжнародних відносин Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника на чолі з Тамарою Галицькою-Дідух проводять інтерактивну екскурсію, знайомлячи учнів м. Івано-Франківська з маловідомими фактами з біографії Кобзаря. У виступах студентів Тарас Шевченко появляється як син кріпака, художник, поет, прозаїк, політичний діяч, в’язень, археолог, символ боротьби… і, головне, як людина і Українець, що спонукає полюбити Шевченка по-новому. Щиро і віддано!!!

Запрошуємо до відвідин Шевченківського музею в Народному домі «Просвіта» (вул. Грушевського, 18).

Екскурсії проводяться з понеділка по п’ятницю 12–16 год.

4 березня на екскурсії були присутні учні 9 і 10 класів Івано-Франківського фізико-технічного ліцею.