Пізнавальна розмова на обласному телебаченні «Галичина» про здобутки і уроки Революції Гідності

20 листопада 2023 р. завідувач кафедри політології Василь Климончук та доцент кафедри історії України і методики викладання історії Степан Кобута спільно із доцентом кафедри географії та природознавства Романом Сливкою взяли участь у прямому ефірі програми «Про головне в деталях» обласного телебачення «Галичина» на тему «Про здобутки і уроки Революції Гідності». Вона була приурочена відзначенню 10-ї річниці початку Євромайдану, революційного виступу українців проти політики тогочасного режиму В. Януковича. Під час розмови були з’ясовані причини початку Єврореволюції, дана оцінка діям тогочасних владних інституцій та громадянського суспільства, відзначено основні результати та уроки цієї яскравої і драматичної події  в сучасній історії України.

Детальніше тема розмови – «Про здобутки і уроки Революції Гідності» телепередачі «Про головне в деталях» обласного телебачення «Галичина» за посиланням: https://galtv.if.ua/video/pro-golovne-v-detalyah-v-klymonchuk-r-slyvka-s-kobuta-pro-zdobutky-i-uroky-revolyuciyi-gidnosti