Справжні причини війни або як працює російська пропаганда

    На факультеті іноземних мов відбулося відкриття виставки «Справжні причини війни або як працює російська пропаганда». З вітальним словом виступили декан факультету Наталія Яцків, заступниця декана, доцентка кафедри англійської філології Наталія Пилячик та координаторка виставки доцентка кафедри англійської філології Ірина Малишівська.

    Ця унікальна та інноваційна виставка розроблена з метою підвищити рівень обізнаності та медіаграмотності у суспільстві. Виставка триватиме до 1 вересня. Інформаційні матеріали доступні українською та англійською мовами.

    Виставка поєднує знайомий всім формат постерів з новітніми технологіями. Завдяки додатку edAR всі переваги 3D, AR та VR-досвіду можуть бути доступні без спеціальної техніки. При наведенні смартфона на плакат мобільний додаток edAR активує та «оживляє» плакати. Глядач побачить 3D моделі, аудіо, відео та VR-портали, що спонукають його до поглибленого дослідження, занурення у тему та кращого запам’ятовування даних та фактів.

    Унікальні плакати виставки були створені з використанням штучного інтелекту, шляхом аналізу великого масиву даних на задану тему.

    XR-виставка докладно пояснює, як побудована система російської пропаганди, розвінчує відомі фейки та маніпуляції, що роками працюють проти України, і головне – показує, до чого це може привести на прикладах війни. Цей новий інструмент протидії пропаганді з XR-технологією буде представлено в 5000 шкіл та громадських інституцій в Україні та ще 20 країнах світу.

    Додаток edAR, що робить AR-технології доступними для освітян та громадських активістів, розробили ГО «Європейський Інститут Чорнобиля» у партнерстві з ініціативою «НотаЄнота» в рамках проєкту «Термінова підтримка ЄС для громадянського суспільства», що впроваджується ІСАР Єднання за фінансової підтримки Європейського Союзу.