«Шекспіріада» на факультеті іноземних мов Прикарпатського університету

    До дня народження видатного англійського драматурга Вільяма Шекспіра, факультет іноземних мов Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника спільно з Театральною лабораторією «Плеяда» організували захоплююче дійство – симбіоз акторської майстерності та англомовних декламаційних вмінь «Шекспіріада» задля надважливої спільної справи – допомоги нашим захисникам (на заході зібрано 3 тис. грн.)!

    Під керівництвом професійних режисерів та акторів Театральної лабораторії «Плеяда» учні ліцеїв області та студенти Університету мали унікальну можливість вдосконалити свої театральні та декламаційні навички, вправляючись у німецькому читанні творів В. Шекспіра, виконуючи різноманітні тренувальні вправи та змагаючись у декламуванні англомовних п’єс та сонетів.

    Учні ліцеїв та студенти не лише скористалися нагодою зазирнути «за лаштунки театру», отримати майстер-класи гри на сцені та відчути себе акторами театру Шекспіра «The Globe»: для найактивніших учасників факультет іноземних мов та керівники Театральної лабораторії підготували несподівані подарунки – унікальну канцелярію з логотипом факультету та безкоштовний місяць навчання акторському мистецтву в Театральній лабораторії «Плеяда»!

    Вітаємо переможців: ученицю Ліцею № 1 Ірину Довбню, учня ліцею № 17 Дениса Ломея та студента 2 курсу факультету іноземних мов Університету Ярослава Белея!

    Організатори висловлюють щиру подяку ідейній натхненниці та івент-менеджеру події Наталії Пилячик, ініціативним викладачам факультету, які долучились до заходу, Наталії Іванотчак, Ірині Малишівській, Тетяні Марчук, та партнерам – керівникам Театральної лабораторії «Плеяда» Лесі Ікалюк та Наталії Стефурак, а також режисерам – Анні Садосі, Інні Островській та Марії Довжинській за організацію яскравого дійства.