У Прикарпатському університеті відбулася IV онлайн-олімпіада з правознавства

    3 березня 2023 р. на базі навчально-наукового юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбулася IV онлайн-олімпіада з правознавства для учнів закладів загальної середньої освіти та студентів 1–2 курсу фахових коледжів, з метою перевірки рівня знань, ранньої профорієнтації молоді, підвищення їх правової освіти та культури.

    У IV-тій олімпіаді виявили бажання взяти участь, відповідно до заявок, 170 учасників, які представляли 37 закладів загальної середньої освіти та 2 фахових коледжі з чотирьох областей: Житомирської, Закарпатської, Івано-Франківської та Київської.

    Фактично виконали завдання IV-ої онлайн-олімпіади з правознавства у вигляді 50 тестів, з однією правильною відповіддю у запропонованій Google-формі, яка була розміщена в Google classroom, 146 учнів (з них 72 учні 9 класу, 48 учнів 10 класу та 26 учнів 11 класу).

    На виконання завдань і надсилання роботи учасникам було відведено 35 хвилин. Оцінювало виконані завдання олімпіади учасників поважне журі: голова журі – доктор юридичних наук, професор кафедри конституційного, міжнародного та адміністративного права Віталій Книш.

    Члени журі: доцентка кафедри трудового, екологічного і аграрного права, кандидатка юридичних наук Наталія Кохан; доцентка кафедри цивільного права, кандидатка юридичних наук Наталія Стефанишин; доцент кафедри конституційного, міжнародного та адміністративного права, кандидат юридичних наук Любомир Зінич; асистент кафедри політики у сфері боротьби зі злочинністю та кримінального права, доктор філософії (PhD) за спеціальністю 081 Право Максим Яцина; викладачка кафедри теорії держави і права Наталія Саветчук.

    Організаторкою і координаторкою інтелектуального змагання була старша викладачка кафедри судочинства Леся Кульчак.

    Інформація про дату нагородження, буде оприлюднена на сайті інституту та в Google classroom за тиждень до урочистостей.