Квест-посвята «Спільна історія єднає»

10 листопада на Факультеті історії, політології і міжнародних відносин проводився квест-посвята під назвою «Спільна історія єднає» для студентів І курсу спеціальності 014 Середня освіта (Історія) ОР «Бакалавр» (денна форма навчання). Організацією свята займалися студенти цієї ж спеціальності випускного ІV курсу ОР «Бакалавр». Участь брали чотири команди груп СОІ–11 і СОІ–12, у кожної з яких був свій, унікальний маршрут. Всі завдання були різноплановими і дуже цікавими: загадки, ребуси, книжкові шифри, пазли, відео, фото та багато іншого. У рамках квесту були задіяні різні локації: кафедри і аудиторії університету і факультету, бібліотека, пам’ятник Василю Стефанику та ін. Студенти завдячують також і викладачам, які допомогли з організацією і погодилися взяти участь у цьому дійстві. Всі учасники і організатори отримали хороші, незабутні враження. Здобувачі освітнього процесу щиро сподіваються, що ця традиція підтримуватиметься і надалі.