12 жовтня о 10:00 год. у Центрі інноваційних освітніх технологій «PNU EcoSystem» (каб. 233, центральний корпус університету, 2-ий поверх) Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбудеться Всеукраїнська наукова конференція «Українська повстанська армія в боротьбі проти нацистського і більшовицького тоталітарних режимів» (до 80-річчя створення УПА).

Організаторами конференції є Івано-Франківська обласна рада, Івано-Франківська обласна військова адміністрація, Інститут історії України НАН України, Факультет історії, політології і міжнародних відносин і Навчально-науковий центр дослідження українського національно-визвольного руху імені Олександра Карпенка Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Національна спілка краєзнавців України, Івано-Франківський обласний музей визвольної боротьби імені Степана Бандери.

Підключення через платформу Cisco Webex Meeting, реєстрація учасників і гостей конференції на платформі з 09.30 год. за покликанням: https://cutt.ly/4V52jqt

З програмою конференції можна ознайомитися тут:

Програма Всеукраїнської наукової конференції “Українська повстанська армія у боротьбі проти нацистського і більшовицького тоталітарних режимів” (до 80-річчя створення УПА)