Звітна наукова конференція студентів спеціальності 292 Міжнародні економічні відносини

В світле свято Благовіщення Пресвятої Богородиці, 7 квітня 2022 р., з гаслом «Переможемо-відбудуємо» з Україною в серці відбулось засідання підсекції міжнародних економічних відносин в рамках звітної наукової веб-конференції викладачів, докторантів, аспірантів та студентів у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника.

Пишаємось талановитими українськими студентами, які будуть відбудовувати та розвивати нашу славну Неньку Україну!

За результатами звітної наукової студентської конференції кращі роботи будуть рекомендовані до публікації у збірнику «Еврика – ХХІІІ» та відзначено грамотами студентів.

Щиро вдячні всім учасникам, які приєдналися до заходу та бажаємо подальших наукових звершень!

Все буде Україна!