Звітна наукова конференція студентів спеціальності 291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії

7 квітня 2022 р. відбулося пленарне засідання звітної конференції студентів підсекції міжнародних відносин.

Під час конференції студенти ІІІ – ІV курсів ОР «Бакалавр» та І курсу ОР «Магістр» спеціальності 291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії представили результати дослідження з актуальних питань сучасних міжнародних відносин.

Доповіді студентів викликали цікаві дискусії та обмін думок між студентами та професорсько-викладацьким складом. Особливо варто відзначити високий науковий рівень підготовки студентських досліджень.

За результатами звітної студентської конференції: до друку в кафедральному збірнику студентських праць Artis Diplomaticae рекомендуються виступи –М. Яворської, О. Кріля, В. Фаштриги, Т. Козак, В. Іванишин, О. Маріяша, І. Павлюк, А. Смислової, В. Димкар; до нагородження грамотою рекомендуються виступи – В. Фаштриги, Т. Козак, В. Димкар; до публікації в університетському студентському збірнику «Еврика-ХХІІІ» рекомендуються виступи – О. Кріля, О. Маріяша.