Виховний захід «День єднання України»

Сьогодні, 16 лютого, вперше на національному рівні відзначають День єднання України. У цей день в рамках проходження виробничої педагогічної практики студентка групи СОІ–41 (з.в.) спеціальності 014 Середня освіта (Історія) ОР «Бакалавр» Марія Лучка за допомогою онлайн платформи Google Meet для школярів 5-Б класу Горбівського закладу загальної середньої освіти І–ІІ ступенів Колочавської сільської ради Хустського району Закарпатської обл. організувала виховний захід «День єднання України». На тлі чуток про вторгнення Росії в Україну саме 16 лютого 2022 р. українці, зокрема його наймолодші свідомі громадяни України, об’єдналися навколо національної ідеї і показали російським пропагандистам, що ми – єдиний народ. Під керівництвом молодої вчительки, студентки-практикантки, Марії Лучки, учні 5-Б класу підготували своєрідний флешмоб – малювали патріотичні малюнки, вчили віршики, співали Державний гімн України.

Марія Лучка резюмує: «Сподіваємося, що ця акція піднесла на значно вищий рівень національну свідомість підростаючого покоління. Безперечно ми хочемо, щоб ми тут жили постійно, і щоб наша країна була єдина. Єдиною понад усе, вільною і мирною».