Результати І туру всеукраїнської олімпіади з історії України для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти у 2020–2021 навч. році

9 лютого 2021 р. відбувся перший тур всеукраїнської олімпіади з історії України для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти у 2020–2021 навч. році на базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Учасники олімпіади написали історичне есе на актуальну проблематику. У результаті перевірки конкурсних робіт члени журі, викладачі кафедри історії України і методики викладання історії – Єгрешій Олег Ігорович (голова журі) та Паска Богдан Валерійович (член журі) оцінили конкурсні роботи наступним чином:

    Зяблін Едуард – 9 б.

    Демянчик Юлія – 8 б.

    Пирог Валерія – 7 б.

Результати есе оприлюднено у створеній заздалегідь viber-групі за десятибальною шкалою оцінювання.

Переможці всеукраїнської олімпіади для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти у 2020–2021 навч. році на базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника отримають пільги при вступі на спеціальності, які визначені Правилами прийому до ЗВО у 2021 р.