Студенти спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» у програмі «Шлях до Європи»

Студенти спеціальності 292 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» представили своє бачення поглиблення українсько-хорватських відносин.

За ініціативи Почесного Консула Республіки Хорватія у Західному Регіоні Віталія Запухляка студенти взяли участь у конкурсному проекті «Україна Хорватія. 10 кроків на зустріч». В рамках події вісім студентів представили своє бачення інтенсифікації двосторонніх відносин. За результатами конкурсу дві студентки спеціальності 292 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» отримали стипендії, які будуть виплачуватися протягом року.

Підсумовуючи засідання конкурсної комісії ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ігор Цепенда зазначив «Це перший крок до того, щоб поглиблювати свої професійні знання. І ми толеруємо такі ініціативи тому, що вже протягом багатьох років університет має більше 50-ти стипендій».

Студентка ІІ курсу спеціальності 292 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» Мар’яна Костишин, зазначила, що для інтенсифікації діалогу «потрібно збільшувати кількість обмінів та викладачів».

Окремим мотивуючим призом стала поїздка учасників конкурсу до м. Києва на зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Аніцою Джамич.

Детальніше:

https://galtv.if.ua/video/shlyah-do-yevropy-polska-dopomoga-16-01-2021