Студентка-політолог Дарина Нагірняк стала призером ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

28 березня 2019 р. на базі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулася підсумкова науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з політології. У конференції брали участь 25 авторів студентських наукових робіт з 19-ти закладів вищої освіти України.

За результатами науково-практичної конференції студентка ІV курсу спеціальності «Політологія» ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» Дарина Нагірняк здобула ІІ-е призове місце та нагороджена Дипломом ІІ ступеня.

Майбутня політолог виступила з доповіддю на тему: «Громадська ініціатива та взаємодія органів державної влади і громадськості в період формування об’єднаних територіальних громад (ОТГ) на прикладі гірських територій Івано-Франківської області».

Керівник наукової роботи – доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри політичних інститутів та процесів Факультету історії, політології і міжнародних відносин Василь Васильович Марчук.

Професорсько-викладацький, деканат, студентський сенат і студентський профком Факультету історії, політології і міжнародних відносин щиро вітає з перемогою на останньому етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з політології студентку Дарину Нагірняк та її наукового керівника Василя Васильовича Марчука. Творчих успіхів і наснаги у подальшій науковій, навчальній і методичній роботі!

  • Дарина Нагірняк - призер ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з політології