Регіональна наукова конференція «Юліан Целевич – український історик і громадський діяч (1843–1892 рр.). До 175-річчя від дня народження»

23 березня 2018 р. відомому українському історику і громадському діячеві Юліану Целевичу виповнюється 175 років. З метою відзначення ювілею та збереження історичної пам’яті про нашого знаного земляка кафедри історії України та історіографії і джерелознавства Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника 22 березня 2018 р. проводять регіональну наукову конференцію.

Напрями роботи конференції:
1. Наукова діяльність Юліана Целевича.
2. Участь Юліана Целевича в роботі національно-культурних товариств і громадсько-політичних організацій Галичини.
3. Роль Юліана Целевича в розвитку української історичної науки ХІХ – початку ХХ ст.
4. Творча спадщина Ю.Целевича у вітчизняному історіографічному дискурсі.

Інформаційний лист конференція Юліан Целевич – український історик. м. Івано-Франківськ. 22.03.2018 р. ПДФ