Всеукраїнська науково-практична конференція «Єпископ Юліан Пелеш в релігійно-церковному і громадському житті України» (до 175-річчя від дня народження)

Цього року 3 січня 2018 р. українському релігійно-церковному і громадському діячеві, першому єпископу Станиславівської єпархії Юліанові Пелешу виповниться 175 років. З метою відзначення ювілею та збереження історичної пам’яті про ієрарха Івано-Франківський богословський університет імені св. Івана Золотоустого разом з Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника за підтримки Івано-Франківського Архієпархіального управління УГКЦ та Івано-Франківської обласної державної адміністрації проводять Всеукраїнську науково-практичну конференцію.
Напрями роботи конференції:
1. Єпископ Юліан Пелеш – богослов, історик, архіпастир у контексті релігійно-церковного і громадського життя Галичини ХІХ ст.
2. Роль Греко-Католицької Церкви в українському національному відродженні ХІХ – першої половини ХХ ст.
3. Українська Греко-Католицька Церква перед викликами ХХІ ст.
Місце проведення конференції: Навчальний корпус Івано-Франківського богословського університету імені Св. Івана Золотоустого, вул. Гарбарська, 22.

Inform. lyst. Konferenciya Y.Pelesh. 27.02.2018 р.