Прикарпатський університет став офіційним підписантом угоди CoARA!

    Станом на 2 липня 2024 р. Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника приєднався до 760 інших організацій по всьому світу, які зобов’язуються сприяти відповідальній оцінці досліджень.

    Ця ініціатива реалізується завдяки проєкту Horizon «EDUC-WIDE» (Розширення можливостей EDUC для інклюзивного розвитку ERA), однією з цілей якого є підтримка та моніторинг виконання стратегії реформування оцінювання досліджень EDUC, підвищення обізнаності дослідників та топ-менеджерів щодо реформування оцінювання досліджень і сприяння вдосконаленню національної політики щодо оцінки досліджень у країнах, що розвиваються.

    Угода CoARA спрямована на просування кращих практик в оцінці досліджень, заохочення використання як якісних, так і кількісних показників, а також забезпечення справедливих та рівноправних оцінок.

    Підписавши цю угоду, ми зобов’язуємося дотримуватися високих стандартів якості та впливу досліджень, заохочувати різноманітні та інклюзивні наукові спільноти, сприяти співпраці та відкритості в наукових дослідженнях, а також забезпечувати відповідальну та етичну оцінку наукових результатів.

    Ми впевнені, що ці принципи не лише покращать якість досліджень в нашому Університеті, але й зроблять свій внесок у глобальну наукову спільноту.