На факультеті туризму відкрили меморіальну дошку полеглому Герою Василю Вінтоняку

    Сьогодні на факультеті туризму Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відкрили меморіальну дошку полеглому воїну, випускнику факультету, солдату 25-ої окремої десантно-штурмової бригади «Дніпро» Василю Вінтоняку, який загинув 2 квітня 2022 р. біля села Бражківка Ізюмського району Харківської області.

    На церемонії відкриття була присутня мама полеглого героя Оксана Вінтоняк, його одногрупники, студенти, викладачі Університету та священнослужителі.

    У своєму зверненні до присутніх, мама героя наголосила, що Василь завжди буде жити в її серці. Він був тією людиною, яка завжди вірила в Україну та її майбутнє.

«Подвиг та жертовність української молоді зупинив навалу орди. Їхні вчинки відображають справжню силу та мужність українського народу. Нехай їхні подвиги завжди будуть в пам’яті нащадків як приклад відваги та самопожертви. Схиляємо голови перед усіма полеглими Героями, захисницями та захисниками Батьківщини!», – підкреслив декан факультету туризму Володимир Великочий.

    Василь Вінтоняк народився 14 січня 1998 р. у селі Манява Солотвинської громади. Закінчив факультет туризму Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. До початку повномасштабного вторгнення РФ хлопець працював у Польщі. Коли почалася війна, повернувся в Україну та пішов добровольцем у лави ЗСУ. Воював у складі гірсько-штурмової бригади. Загинув військовослужбовець у квітні 2022 р. поблизу міста Ізюм Харківської області, коли армія РФ продовжувала наступальну операцію і вела активні бойові дії за контроль над цією територією.