За збиті російські «Калібри» у ПНУ відзначили орденом «Звитяги» військового льотчика

    На кафедрі географії та природознавства Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника за сприяння Всеукраїнського волонтерського проєкту «Героям Слава!» відбулось нагородження орденом «Звитяги» військового льотчика Дмитра Шкаревського за збиті російські «Калібри». Координатором проєкту є волонтерка, доцентка кафедри географії та природознавства Ірина Закутинська.

    На зустрічі разом зі студентами були присутні викладачі кафедри Ярослава Атаманюк, Йосип Гілецький, та декан факультету природничих наук Віктор Случик. Дмитро Шкаревський – український військовий льотчик, капітан 114 БрТА Повітряних сил Збройних сил України, учасник російсько-української війни.

    Орден «Звитяги» є публічною загальноукраїнською недержавною з особливим статусом відзнакою, що вручається за бойові заслуги, мужність та відвагу, за сміливість та хоробрість, за проявлений героїзм в умовах воєнних дій. Ним нагороджуються виключно захисники України. Девіз нагороди: «Від славного минулого, через героїчне сьогодення, в достойне майбутнє».

    Під час зустрічі студенти запитували Дмитра щодо його досвіду та професійної кар’єри. Це дозволило їм отримати важливі відповіді та інсайти від військового льотчика, що збагатило їхні знання та розуміння військової справи та авіаційної галузі.

    Такі зустрічі сприяють вихованню патріотизму, надають нам приклади справжньої відданості та відваги.