З Міжнародним днем театру!

Щиро вітаємо наших студентів, випускників та викладачів Навчально-наукового інституту мистецтв, а також всіх творчих особистостей та поціновувачів мистецтва!

Сила нашого Університету – у тому, що наші вихованці – актори театру і кіно, незважаючи на свою популярність, не мають зіркової хвороби, натомість демонструють чітку громадянську позицію. Їх акторський маніфест – це поєднання професійності і патріотизму.

Нехай кожен ваш театральний виступ буде повним вражень та успіхів, а ваша творчість ніколи не знаходить меж!

Ми висловлюємо вдячність та шану до мистецтва, яке надихає нас, розширює межі нашої уяви та допомагає зрозуміти глибину людських почуттів. Нехай театр завжди буде місцем, де збираються дива, де народжуються нові ідеї, де вирують щирі емоції та незабутні враження. Бажаємо акторам сцени й глядачам натхнення, тепла та творчого успіху!