Управління інтернаціоналізацією: німецько-українське академічне співробітництво

    Протягом 10–17 березня перекладач відділу міжнародних зв’язків, асистент кафедри англійської філології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Катерина Кобута взяла участь у воркшопі, який відбувся у м. Ганновері, Німеччина в рамках програми «Management of Internationalisation: German-Ukrainian Academic Cooperation» («Управління інтернаціоналізацією: німецько-українське академічне співробітництво»).

    У рамках міжнародної програми, фінансованої DAAD-German Academic Exchange Services, упродовж року реалізується програма з інтернаціоналізації українських університетів. 14 учасників з України, у тому числі, Катерина Кобута, проходять тренувальний курс з розробки та імплементації власного проєкту інтернаціоналізації, який повинен бути реалізований до вересня 2024 р.

    Курс передбачає ряд воркшопів, лекцій, консультацій з експертами та представниками міжнародного відділу Ганноверського університету імені Лейбніца.

    Протягом тижня у м. Ганновері учасники програми ознайомились з німецькою системою освіти, прослухали курс тренінгів щодо фінансування освіти, ключових викликів міжнародної мобільності та представили свій проєкт.