Відзначено 210-річницю Шевченка

    9 березня кафедра методики викладання образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та дизайну Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відзначила 210-ту річницю нашого великого Кобзаря Тараса Григоровича Шевченка. До спільного читання поезій Т. Шевченка було запрошено студентів та доцентку кафедри мовознавства Олександру Огринчук Івано-Франківського національного медичного університету. Поезія Шевченка не втратила актуальності і сьогодні! Адже Тарас Григорович був не тільки видатним поетом, прозаїком, драматургом, художником, політичним і громадським діячем, а й пророком! Уже багато років поет надихає українців на боротьбу за волю.

    Під час заходу студенти та викладачі разом вшанували творчість великого поета та обговорювали його вплив на сучасне мистецтво та культуру. Ця подія є не лише важливим відзначенням великого дня української культури, але й стимулом до подальшого вивчення та вдосконалення мистецького доробку Тараса Шевченка в контексті сучасних викликів і тенденцій.

    Зокрема, взяв участь і студент-іноземець, зачитавши вірші українською мовою. Це символічно демонструє важливість вивчення української мови та культури для іноземних студентів, а також показує їхню повагу до традицій і літературних шедеврів України. Таке взаєморозуміння сприяє культурній інтеграції та поглибленню міжнародних зв’язків університетського співтовариства.