Профорієнтаційна зустріч зі здобувачами освіти Ліцею №13 Івано-Франківської міської ради

    Факультет історії, політології і міжнародних відносин ПНУ проводить систематичні профорієнтаційні зустрічі із здобувачами закладів загальної середньої освіти Івано-Франківської міської ради. 6 березня викладачі Факультету Михайло Москалюк, Роман Кобильник, Богдан Паска та Вікторія Ницполь відвідали Ліцей №13 і зустрілися з учнями 10 і 11 класів.

    Майбутні абітурієнти отримали детальну інформацію про Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, престижність отримання вищої освіти в одному з провідних університетів України, широкий вибір спеціальностей, які відкривають можливість реалізувати молодим людям свої плани в майбутньому. Учням було цікаво дізнатися про особливості вступної кампанії 2024 р., а також різні види допомоги для підготовки до здачі НМТ, які пропонує Університет на безкоштовній основі. Представники Факультету детально розповіли про наявні освітні програми за якими можуть навчатися студенти, а саме «Історія та археологія», «Середня освіта (Історія)», «Політологія», «Політологія (Національна безпека)», «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», «Міжнародні економічні відносини», «Управління міжнародним бізнесом», специфікою навчального процесу та різновидністю практик. Значну увагу викладачі приділили професійним навичкам, які отримають майбутні студенти і ким зможуть працювати. Учні ліцею отримали запрошення на навчання в Університет і спеціальності Факультету історії, політології і міжнародних відносин зокрема.

    Висловлюємо подяку заступнику директора Ліцею №13 Івано-Франківської міської ради Гришко Галині Петрівні, вчителям Бушковій Вірі Степанівні, Стасулі Марії Федорівні за допомогу в організації і проведенні зустрічі.